ERA-2VPB2941X
MFR.Part #
ERA-2VPB2941X
JLCPCB Part #
C4011845
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS