ERA-2VPB1801X
MFR.Part #
ERA-2VPB1801X
JLCPCB Part #
C1863180
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS