ERA-2VEB8872X
MFR.Part #
ERA-2VEB8872X
JLCPCB Part #
C20014254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS