ERA-2ARC97R6X
MFR.Part #
ERA-2ARC97R6X
JLCPCB Part #
C1708449
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS