ERA-2ARB7871X
MFR.Part #
ERA-2ARB7871X
JLCPCB Part #
C2090287
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS