ERA-2ARB68R1X
MFR.Part #
ERA-2ARB68R1X
JLCPCB Part #
C1720182
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS