ERA-2ARB1301X
MFR.Part #
ERA-2ARB1301X
JLCPCB Part #
C1717990
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS