ERA-2ARB1071X
MFR.Part #
ERA-2ARB1071X
JLCPCB Part #
C4144664
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS