ERA-2APB1912X
MFR.Part #
ERA-2APB1912X
JLCPCB Part #
C3980538
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS