ERA-2APB1692X
MFR.Part #
ERA-2APB1692X
JLCPCB Part #
C4268378
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS