ERA-2APB132X
MFR.Part #
ERA-2APB132X
JLCPCB Part #
C4090162
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS