ERA-2AKD180X
MFR.Part #
ERA-2AKD180X
JLCPCB Part #
C2085215
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS