ERA-2AKD100X
MFR.Part #
ERA-2AKD100X
JLCPCB Part #
C6845439
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS