ERA-2AED34R0X
MFR.Part #
ERA-2AED34R0X
JLCPCB Part #
C2135779
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS