ERA2AED151X
MFR.Part #
ERA2AED151X
JLCPCB Part #
C336810
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS