ERA-2AEB97R6X
MFR.Part #
ERA-2AEB97R6X
JLCPCB Part #
C2078567
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS