ERA-2AEB4750X
MFR.Part #
ERA-2AEB4750X
JLCPCB Part #
C2076080
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS