ERA-2AEB3570X
MFR.Part #
ERA-2AEB3570X
JLCPCB Part #
C2089185
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS