ERA-1ARW512C
MFR.Part #
ERA-1ARW512C
JLCPCB Part #
C19435044
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS