ERA-1ARW4021C
MFR.Part #
ERA-1ARW4021C
JLCPCB Part #
C19501384
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS