ERA-1ARB4531C
MFR.Part #
ERA-1ARB4531C
JLCPCB Part #
C19479020
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS