ERA-1ARB3921C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-1ARB3921C
JLCPCB Part #
C19461124
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS