ERA-1ARB112C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-1ARB112C
JLCPCB Part #
C19355228
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS