ERA-1AEC5111C
MFR.Part #
ERA-1AEC5111C
JLCPCB Part #
C20013279
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS