ERA-1AEC3921C
MFR.Part #
ERA-1AEC3921C
JLCPCB Part #
C20013252
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS