ERA-1AEB2741C
MFR.Part #
ERA-1AEB2741C
JLCPCB Part #
C4320704
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS