ERA-14EB132U
MFR.Part #
ERA-14EB132U
JLCPCB Part #
C4104958
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS