EEUTP1V152S
MFR.Part #
EEUTP1V152S
JLCPCB Part #
C542148
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 1500uF 18mm 2.25A@100kHz 20mm 35V 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS