EEUTP1E222
MFR.Part #
EEUTP1E222
JLCPCB Part #
C408001
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+135℃ 16mm 2.76A@100kHz 2000hrs@135℃ 2200uF 22mΩ@100kHz 25V 25mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS