EEU-TA1E221
MFR.Part #
EEU-TA1E221
JLCPCB Part #
C5114420
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 13.5mm 2000hrs@125℃ 220uF 25V 442mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS