EEUFS2A271L
MFR.Part #
EEUFS2A271L
JLCPCB Part #
C542134
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 2.2A@100kHz 270uF 30mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS