EEUFS2A121L
MFR.Part #
EEUFS2A121L
JLCPCB Part #
C542129
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@100Hz 100V 10mm 120uF 25mm 44mΩ@100kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS