EEUFS1K681
MFR.Part #
EEUFS1K681
JLCPCB Part #
C407989
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 2.5A@100kHz 25mm 25mΩ@100kHz 680uF 7.5mm 80V ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS