ECW-H10132HV
MFR.Part #
ECW-H10132HV
JLCPCB Part #
C3804851
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3nF 1kV ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS