ERA-2VPB1542X
MFR.Part #
ERA-2VPB1542X
JLCPCB Part #
C6239685
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS