ERA-8VRB6982V
MFR.Part #
ERA-8VRB6982V
JLCPCB Part #
C6191575
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS