EEUFS1K471L
MFR.Part #
EEUFS1K471L
JLCPCB Part #
C385881
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.2A@100kHz 30mm 30mΩ@100kHz 470uF 5mm 80V ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS