EEUFS1C222LB
MFR.Part #
EEUFS1C222LB
JLCPCB Part #
C242151
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16V 18mΩ@100kHz 2.47A@100kHz 2200uF 25mm 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS