EEU-FC1E471B
MFR.Part #
EEU-FC1E471B
JLCPCB Part #
C1579487
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1.05A@100kHz 10mm 16mm 25V 3000hrs@105℃ 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS