EET-HC2W331KF
MFR.Part #
EET-HC2W331KF
Description
-25℃~+105℃ 1.932A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 42mm 450V 553mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS