EET-ED2G151BA
MFR.Part #
EET-ED2G151BA
Description
-25℃~+105℃ 1.53A@100kHz 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 40mm 884mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS