EEH-ZS1J121UP
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEH-ZS1J121UP
JLCPCB Part #
C5727339
Package
SMD,D10xL12.8mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 12.8mm 120uF 19mΩ 4000hrs@135℃ 600mA@120Hz 63V ±20% SMD,D10xL12.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS