EEHZA1V151P
MFR.Part #
EEHZA1V151P
JLCPCB Part #
C341199
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 10000hrs@105℃ 150uF 27mΩ 345mA@100Hz 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS