EEH-AZT1V271B
MFR.Part #
EEH-AZT1V271B
JLCPCB Part #
C7182690
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 16mΩ 270uF 35V 4000hrs@125℃ 525mA@100Hz 5mm ±20% 插件,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS