EEFSX0E471ER
MFR.Part #
EEFSX0E471ER
JLCPCB Part #
C427173
Package
SMD,D7.3xL4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2mm 470uF 7.3mm Polymer ±20% SMD,D7.3xL4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS