EEF-SX0D391E4
MFR.Part #
EEF-SX0D391E4
JLCPCB Part #
C3274623
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 2V 2mm 390uF 4.5mΩ 8.5A@100kHz Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS