EEETP1J102M
MFR.Part #
EEETP1J102M
JLCPCB Part #
C401938
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 18mm 2.6A@100kHz 22mm 3000hrs@125℃ 63V 68mΩ@100kHz ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS