EEEHD1J100P
MFR.Part #
EEEHD1J100P
JLCPCB Part #
C401854
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 45mA@120Hz 5000hrs@105℃ 6.2mm 63V 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS