EEEHAE221UAP
MFR.Part #
EEEHAE221UAP
JLCPCB Part #
C336495
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10.2mm 1000hrs@105℃ 160mA@120Hz 220uF 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS