EEEHA1V220P
MFR.Part #
EEEHA1V220P
JLCPCB Part #
C336584
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 35V 5.4mm 6.3mm 60mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS